Будівництво, заснування та утримання будинку для людей похилого віку

Проект буде здійснюватися протягом усього часу діяльності Фонду шляхом надання відповідних соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Реалізація цього напрямку благодійної програми здійснюється згідно з організаційними та правовими засадами, вимогами та стандартами, встановленими Законом України «Про соціальні послуги» та іншими нормативними документами в цій сфері.

Фінансування цього проекту здійснюється Фондом за рахунок благодійних внесків, цільових пожертвувань, що надаються благодійниками, а також за рахунок інших джерел, незаборонених законодавством України. Будинок вже спроектований, отримано всі необхідні дозволи на будівництво і в 2010 році почалося його будівництво. Будинок на 28 осіб будується за європейськими стандартами і він буде значно кращим, у порівнянні з існуючими українськими державними будинками для людей похилого віку. Будуть створені всі умови для того, щоб 28 стареньких самотніх громадян, які не мають свого житла та не можуть себе обслужити, знайшли свій дім, у якому їм буде зручно та затишно. Вже зараз є старі люди, які бажають жити в цьому будинку. В Україні це буде один із перших недержавних Будинків для людей похилого віку такого рівня, зручний для проживання, при будівництві якого враховано всі особливості старих, хворих людей.

Житлові кімнати будуть великими, добре освітленими. В кожній — душ, туалет, балкон, кондиціонер. Більшість кімнат — одномісні. На першому поверсі плануємо розмістити їдальню, кімнату для відпочинку та зустрічей, кабінет лікаря, спортивну залу, масажний та процедурні кабінети.

Травень-Червень 2011 року – закладається фундамент Будинку для людей похилого віку.

Липень-серпень 2011 року – зведено перший поверх Будинку.

Квітень-серпень 2012 року – завершено перекриття над першим поверхом.

У Вас є бажання допомогти? Ви можете докласти свій внесок у це будівництво. Ваші імена впишуються до Пам’ятної книги. За благодійників постійно підносяться молитви на всіх богослужіннях Свято-Макаріївського храму.

Ви можете запропонувати послуги з будівельних робіт, будівельних матеріалів? Будь-яка Ваша допомога буде прийнята з вдячністю.

boguslav

Related Posts

Допомога Всеукраїнському православному педагогічному товариству

Виставка «Гоголівська містерія»

Світочі християнської віри

Постичь тайну Иова

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.