Допомога армії України

Благодійний фонд «Богуслав» долучився до потужного всеукраїнського руху на підтримку воїнів української армії. Події, які сталися за минулі два роки, об’єднали нас у прагненні допомагати й підтримувати наших військових на Сході України, швидко реагувати на потреби поранених захисників, переселених та ув’язнених героїв.

Від початку дії Акції «Допомога армії України» (з 08.07.2014 р.) спільними зусиллями волонтерів та небайдужих громадян, які об’єднались навколо фонду, зібрано 306 010,00 грн., у тому числі:

103 676,00 грн. – за 2014 рік (Детальніше…);

150 424,00 грн. – за 2015 рік (Детальніше…);

  51 910,00 грн. – за 2016 рік.

Крім того, за підтримки БФ «Богуслав» проведено благодійну акцію серед учнів та студентів навчальних закладів м. Києва «Передай ПРИВІТ Героєві!». Зібрано більше 50 000 грн. благодійних коштів, які з малюнками та листами дітей спортивно-хореографічний ансамбль «Visinova» одразу ж після концертів відправляв захисникам України на передову (Детальніше…).

2016

Воїнам світла – воїнам АТО

У червні 2016 року БФ «Богуслав» разом з волонтерами придбали на прохання бійців 25 батальйону «Київська Русь» ще один безшумний інверторний генератор «Weekender» на суму 5850 грн. для підтримки електрики в палатках і землянках бійців. Дякуємо Інтернет-магазину «С торгом» за надану знижку!

А ще воїни просили допомогти з військовими біноклями 7-8-кратного наближення.

Чотири таких біноклі (загальна вартість яких складає 22900 грн.) передав для 25 батальйону «Київська Русь» давній друг фонду – Марк Остапенко. Дякуємо Марку від імені керівництва та усіх бійців батальйону!

Новенькі біноклі з роздільним фокусуванням, компасом з підсвіткою, далекомірною сіткою – дійсно, справжнє багатство для передової.

Дітки з Дитячого будинку сімейного типу подружжя Сергія та Ірини Фисоченко намалювали для воїнів батальйону патріотичні малюнки. Голуби, українська символіка, військова техніка, гасла «Слава України!» – малюнки наших дітей неодмінно стануть оберегами для захисників! У кожному малюнку – дитяча любов, вдячність, повага й побажання воякам повернутися додому живими!

Усі наші подарунки ще раз доставив на передову Сергій Красногурський, демобілізований воїн 25 батальйону «Київська Русь», а тепер – волонтер і помічник побратимів.

З поверненням, Надіє!

25 травня БФ «Богуслав» разом з видавництвом «Богуславкнига» зустрічали з квітами та подарунками в аеропорту «Бориспіль» Героя України Надію Савченко.

Після майже двох років ув’язнення в Росії українська льотчиця і депутат Надія Савченко нарешті повернулася на рідну землю!

Ми слухали в аеропорту палку та патріотичну промову Надії, яка стала справжнім національним героєм в Україні.

З поверненням тебе, Надіє! Ми тебе таки дочекалися! Радіємо з усією Україною!

Віримо у Перемогу!

Слава Україні! Слава її Героям!

Допомога 25 батальйону «Київська Русь»

На прохання воїнів 25 батальйону «Київська Русь» у квітні 2016 року волонтерами фонду придбано безшумний інверторний генератор «Weekender» з маслом для двигуна для підтримки електрики в землянках бійців (сума витрат 6520 грн.).

Закуплено також для підрозділів батальйону три бензопили «Rebir MKZ4-41/40» для заготівлі дров і підпірок для окопів на загальну суму 5694 грн.

Усі ці подарунки напередодні Великодня доставив на передову Сергій Красногурський, нещодавно демобілізований воїн 25 батальйону «Київська Русь». Повернувшись з передової, Сергій вручив Фонду Подяку від імені командування та особового складу 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» за благодійну волонтерську допомогу, спрямовану на підтримку бойової готовності військової частини, яка вкрай необхідна в час боротьби проти зовнішнього ворога.

Допомога пораненим воїнам

26 січня 2016 року БФ «Богуслав» відвідав у неврологічному відділенні Головного військового клінічного госпіталю пораненого в зоні АТО Сергія Салія та подарував герою придбані волонтерами ортези (2400,00 грн.).

У березні працівники фонду провідали прооперованого Сергія вже в Інституті нейрохірургії та передали йому необхідні пігулки, фрукти, медичний інструментарій та інші засоби догляду на загальну суму 1630,64 грн.

У квітні сума допомоги небайдужих людей на знеболюючі препарати для післяопераційної реабілітації Сергія Салія склала 1220,80 грн.

А напередодні Великодня «Богуслав» зустрівся з дружиною пораненого в зоні АТО воїна та передав для нього невеликий подарунок з пасочкою та побажаннями одужання і здоров’я.

БФ «Богуслав» з гостинцями відвідав також у неврологічному відділенні Головного військового клінічного госпіталю пораненого офіцера ЗСУ (позивний «Дукаліс») та передав йому замовлені волонтерами для нього фіксатори голіностопу (1800,00 грн.).

У серпні 2016 року БФ «Богуслав» передав комплекти білизни та шкарпеток для поранених госпіталя через ГО «Волонтерська Сотня Доброволя». Дякуємо Богомоловій Олені!

Свободу Надії Савченко!

9 березня 2016 року під стінами посольства Російської Федерації БФ «Богуслав» взяв участь у Всесвітній акції «Свободу Надії» (3-й GLOBAL DAY #FreeSavchenko) на підтримку незаконно ув’язненої української льотчиці Надії Савченко.

У листопаді минулого року в рамках проекту «Відродження духовності» фонд брав участь у розробці тематичного православного календаря на 2016 рік під назвою «Святі жінки». З глибокою повагою і щирими співпереживаннями ми звернулись до Героя України, національного лідера Надії Савченко з проханням надати коментар про значення святих жінок для публікації на одній із сторінок нашого календаря.

На превелику радість, ми отримали від цієї героїчної, мужньої, сильної Духом жінки лист-відповідь. Вважаємо це великою честю! Лист від Надії Савченко нас дуже схвилював і надихнув, її слова здалися надзвичайно близькими й щирими. Ми ще раз переконалися, що Надію не зламали ні війна, ні ув’язнення.

Молимося за тебе, Надіє, кожного дня! Ти – символ незламної України!

Я вірю, що над нами є Вища Сила… і святість саме від Неї… Не виключаю того, що Сила і посил святих людей, можливо, впливає і на мене, так само, як і на все людство, саме тому, що ці люди були дуже сильні та їх відкритого серця вистачало на те, щоб бажати добра всім людям, прощати образи і не накопичувати в душі зла. Я щиро шаную цих великих людей і схиляюсь перед їхнім нелегким і непростим життям.

Надія Савченко, Герой України
ВИТРАТИ:

– 2894,88 грн. – противірусні препарати та ліки від застуди від волонтерів на прохання військового капелана протопресвітера Сергія Фоміна;

– 500 грн. – на придбання квитків до Маріуполя протопресвітеру Сергію Фоміну.

– 500 грн. – протопресвітеру Сергію Фоміну на придбання двох наборів для настільного тенісу та квитка у Широкіне (21.06. 2016).

ДЯКУЄМО кожному, хто долучається до допомоги нашим бійцям!

Передаємо слова щирої вдячності від захисників нашої Вітчизни,
від поранених воїнів, яким ми вже надали допомогу.

11 березня 2016 року Грамотами Голови правління БФ «Богуслав» нагороджено Андрія Мякушка, Тараса Яремчишина і Віктора Лісіна за сприяння в реалізації благодійної акції фонду «Допомога армії України».

Нехай береже Бог нас і нашу Україну!

boguslav

Related Posts

Благодійний аукціон “ЗІРКИ + Добрі Справи”

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.