Комп’ютерне крісло для підлітка: як вибрати?

Зміст

Від 5 до 8 годин підлітки проводять сидячи за комп’ютером — такі факти наводять батьки на відповідних форумах. І це не дивно, адже кількість домашніх завдань, які необхідно виконувати в спеціальних програмах, зростає з кожним роком. Це різні проекти, численні доповіді та реферати, підготовка к екзамінаційним тестам. Тому, разом із портфелем та шкільною формою, кожен підліток має потребу в комфортному робочому місці. При цьому неможливо уявити ефективне виконання домашніх завдань без якісного комп’ютерного крісла. Розберемося, як правильно обрати подібні меблі.

Оптимальні розміри

Сучасна індустрія пропонує комп’ютерні крісла, які відрізняються за розмірами та формою. Конструкція меблів має відповідати віку та вазі підлітка, а також його потенційному росту. Краще обирати крісло з високою спинкою, яка буде сприяти збереженню правильної постави та рівномірному розподілу м’язового навантаження. Відстань між сидінням та робочою поверхнею столу не має перевищувати 32 см.

Різноманітні налаштування

Підлітки швидко ростуть, а тому крісло має бути обладнано різними адаптаційними механізмами. Перш за все, мова йде про налаштування висоти та глибини сидіння, можливість змінити положення спинки, наявність механізму гойдання. Всі ці опції забезпечують комфортне сидіння за комп’ютером протягом декількох годин поспіль, а також дозволяють у будь-який момент прийняти іншу позу або розслабитися. Як не парадоксально, найкращим вибором для домашніх занять є ігрові геймерські крісла. Зазвичай такі моделі відрізняються максимальною костамізацією. 

Деякі користувачі вважають, що механізм гойдання є необов’язковим, але все ж таки краще подбати про можливість похитатися у кріслі. Справа в тому, що навіть в ортопедичному кріслі з анатомічною спинкою сидіти довше півгодини без перерв складно, необхідно надавати м’язам періодично відпочивати. І саме механізм гойдання дозволяє влаштовувати динамічні паузи та хитатися без наслідків для крісла. 

Відсутність підлокітників

Підлітку частіше потрібна підтримка для спини, ніж для рук. Особливо коли руки знаходяться на столі перед зошитом. В такому випадку підлокітники можуть тільки заважати. Натомість, не маючи можливості спертися ліктем, дитина буде сидіти максимально рівно, що тільки сприятиме правильному розвитку м’язового корсета. З цієї причини для підлітка оптимальним буде крісло без підлокітників або зі знімними елементами, які можна в будь-який момент приховати. 

Оббивка крісла 

Оббивку підліткового крісла рекомендується вибирати на текстильній основі, яка дозволить менше потіти при тривалому сидінні і не ковзати. Шкіра чи її штучний замінник для дитини не є кращим варіантом. Також можно звернути увагу на моделі із сітчастого матеріалу — зазвичай із нього виготовляються якісні анатомічні спинки, які не тільки адаптуються під природні вигини людини, а й забезпечують комфортний мікроклімат.

Наостанок згадаємо перевірених виробників комп’ютерних крісел. Високою якістю та гарним дизайном відрізняються меблі від таких брендів, як АКЛАС, AMF, Special4you, GT Racer, Новий стиль. В асортименті даних виробників є багато яскравих та стильних моделей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *