Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування

У рамках проекту «Милосердя» Благодійний фонд «Богуслав» допомагає Стаціонарному відділенню Богуславського ТЦСО.

Не у всіх мешканців відділення (а це люди поважного віку) є родичі, тому старенькі коротають свій вік у (так званому) будинку престарілих.

Проте, БФ «Богуслав» завжди пам’ятає про самотніх пенсіонерів та з любов’ю в серці намагається підтримати їх та подарувати хоч часточку свого тепла.

У першу чергу, фонд замінив вікна будівлі та меблі, які використовувались не одне десятиліття.

У підприємства «Венето» були придбані високоякісні меблі за індивідуальним замовленням, які відповідають вимогам та побажанням підопічних Стаціонарного відділення: 23 ліжка з ортопедичними каркасами та приліжковими тумбами, 23 ортопедичних матраци та наматрацники.

БФ «Богуслав» спільно з ТОВ «Геоком-Рест» замінили старі вікна на сучасні, металопластикові. За кошти, виділені БФ «Богуслав» (50 000 грн.), було також відремонтовано покрівлю будинку Стаціонарного відділення.

Завдяки фінансовій допомозі фонду в кожній житловій кімнаті з’явилися новенькі столи та стільці.

У жовтні 2013 року БФ «Богуслав» перерахував 10 000 грн. благодійної допомоги на проведення пожежної сигналізації.

Нову кухонну техніку, обігрівачі, кімнатні біотуалети, настінні годинники у кожну кімнату, фотоапарат, теплий одяг, а також різні приємнощі для створення домашнього затишку – це далеко не повний перелік подарунків від фонду «Богуслав» мешканцям Стаціонарного відділення.

Щороку фонд вітає своїх підопічних із Світлим Христовим Воскресінням, даруючи кожному старенькому освячені запашні пасочки. Радіють подарункам від фонду і до свята Нового року, і до Міжнародного дня людей похилого віку, і до 8 Березня.

boguslav

Related Posts

Допомога Всеукраїнському православному педагогічному товариству

Виставка «Гоголівська містерія»

Світочі християнської віри

Постичь тайну Иова

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.