У різноманітних сферах бізнесу так чи інакше виникає потреба у використанні відповідного програмного забезпечення. Одним з найпотужніших інструментів є система SAP. Цей продукт містить цілу низку модулів, які дозволяють інтегрувати бізнес-процеси компаній в тій чи іншій сфері діяльності, в єдину систему, якою легко керувати. Кожен модуль має свої цілі та виконує спрощення тих чи інших функцій бізнесу. Це можуть бути фінансові операції, обліки (наприклад, бухгалтерський, матеріальний), відносини з клієнтами, управління персоналом тощо. Варто розглянути більш детально чому SAP це найкращий вибір для підприємців та великих компаній.
Основи роботи SAP
Призначення SAP – це збір інформації та її обробка, детальний аналіз та планування. При цьому програмне забезпечення охоплює всі або більшість функцій. Таким чином незалежно від розміру компанії вона отримає набагато більш кращу комунікацію між власними відділами та з клієнтами, змогу більш ефективного управління витратами. Обмін даними між підрозділами відбувається на високому рівні незалежно від обсягу оброблюваних даних.
Популярні продукти SAP
Найпопулярніші продукти, що входять до серії SAP, це:
- Business One;
- ERP Central Component чи SAP ECC;
- Business ByDesign;
- Cloud ERP чи SAP S/4HANA.
Клієнти можуть звертатися до розробника і з іншими потребами у реалізації функцій, що не входять до функціоналу вищезазначених продуктів.
Виробник програмного забезпечення SAP класифікує своє програмне забезпечення за такими категоріями, як:
- фінансовий менеджмент;
- ресурсне планування;
- CRM;
- бізнес-технології;
- контроль витрат;
- контроль постачань;
- контроль людського капіталу.
Функціональність системи SAP
У продукті були реалізовані різноманітні технології, які можна віднести до найсучасніших. Серед них особливе значення приділяється штучному інтелекту, адже поєднання аналітики та машинного навчання дозволяє покращити планування та інші аспекти бізнесу. Найбільш вагомими функціями SAP є:
- Оптимізація фінансових процесів, починаючи від найменших транзакцій й аналізу і закінчуючи розрахунком корпоративних ризиків та плануванням.
- Управління активами, що поєднує в собі можливість ефективного розпорядження ресурсами у даному сегменті.
- Покращення етапів виробництва, включаючи проектування продукту, контроль якості та життєвого циклу.
- Забезпечення функціональності та керування у сфері продажів, конфігурування замовлень, узгоджень, контрактів.
- Автоматизація процесів дослідження та розробки продукту, включаючи повний життєвий цикл.
- Реалізація функції з пошуку джерел та централізованої закупівлі, обліку постачальників тощо.
Замовляючи програмні продукти, наприклад, sap business one або будь-який інший, можна бути впевненим у високій ефективності використання даного забезпечення. Вибір на користь такої інтеграції дозволить не тільки звільнити час та покращити ефективність бізнес-процесів, але й збільшити якість планування та відповідно доходи компанії.