Манікюрна фреза – це робочий інструмент nail-майстра, який потребує ретельного догляду. Недостатня або неправильна обробка може призвести не лише до втрати ефективності насадки, а й до поширення інфекцій. Манікюрний пил, залишки шкіри та нігтьової пластини накопичуються на фрезах після кожного використання. Якщо не дотримуватися правильної обробки, це може:
- погіршити якість роботи, оскільки фрези для манікюру швидше затуплюються;
- спричинити зараження;
- зменшити термін служби насадки для фрезера.
Розберімось разом, як потрібно доглядати за манікюрними насадками, щоб зберегти їх експлуатаційні якості та забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог.
Поради щодо чищення насадки на фрезер для манікюру. Корисна інформація від Witalina
При апаратній техніці насадки на фрезер для манікюру використовуються постійно, тому майстер повинен чітко знати, як за ними доглядати. Крім того, не варто забувати про те, що деякі фрези є одноразовими, тому вони не підлягають ні дезінфекції, ні стерилізації. Мінімальні відхилення від встановлених норм можуть спричинити негативні наслідки, тому дотримуйтесь порад, що надав онлайн-магазин манікюрних товарів Віталіна.
Кроки правильної обробки насадок для фрезера
- Механічне очищення від залишків пилу та забруднень.
- Для кращого очищення рекомендується занурити професійні фрези для манікюру в ультразвукову мийку з водою або спеціальним розчином, що допомагає видалити мікрочастинки.
- Промивайте фрези під проточною водою з використанням щітки.
- Дезінфекція.
- Використовуйте спеціальні розчини для дезінфекції манікюрного інструменту.
- Замочіть насадки у відповідному засобі на час, зазначений виробником.
- Після обробки ретельно промийте інструмент і висушіть перед стерилізацією.
- Стерилізація – фінальний етап, який повністю знищує всі мікроорганізми.
- Холодна стерилізація. Для цього використовуються спеціальні стерилізуючі розчини. Якщо плануєте купити насадки для фрезера, одразу замовте й розчини, щоб завжди мати достатній запас.
- Стерилізація в сухожарі. Підходить для твердосплавних, керамічних, корундових та алмазних фрез. Висока температура (180-200°C) знищує всі бактерії та віруси. Мінуси: через часте використання цього методу фрези для апаратного манікюру можуть швидше втрачати ефективність.
- Автоклав. Метод підходить для будь-яких інструментів. Автоклав використовує високу температуру (але не таку високу як сухожар!) та пар для знищення всіх мікроорганізмів. Мінус: дуже дороге обладнання
Якщо вам потрібне манікюрне обладнання, техніка для стерилізації, хімічні розчини чи фреза для манікюру – купити все це ви можете на сайті «Віталіна».

Де засоби для стерилізації та фрези для манікюру купити? Робіть закупівлі на сайті Witalina!
Рекомендуємо перед тим як фрези для манікюру купити, добре ознайомитись з інформацією щодо догляду за ними. Крім того, важливо використовувати якісні та перевірені інструменти від відомих брендів, адже вони більш зносостійкі, легкі в використанні та довговічні. На сайті Віталіна фрези представлені виключно високої якості, а ще у продажу є все для того, щоб забезпечити правильний догляд за ними.
Інтернет-магазин все для манікюру та педикюру Witalina підготував поради для тих, хто хоче зберегти насадки у хорошому стані якнайдовше:
- Виконуйте стерилізацію насадок після кожного клієнта.
- Не залишайте насадки у воді або дезінфекційному розчині довше, ніж зазначено в інструкції – це може пошкодити покриття.
- Зберігайте стерильні насадки в спеціальних УФ-боксах або герметичних контейнерах.
- Регулярно перевіряйте фрези на зношеність – якщо вони втратили ефективність, їх потрібно замінити.
Якщо хочете купити професійні манікюрні фрези на witalina.com або все для стерилізації та дезінфекції, переходьте на сайт і переглядайте онлайн-каталог, щоб сформувати список покупок. Працюйте з задоволенням разом з «Віталіна»!