Бюстгальтер для вагітних: що потрібно знати при виборі

Зміст

Крім радості очікування дитини, вагітність приносить нам багато новин стосовно змін у тілі. Росте не лише живіт, а й груди, тобто оновлення потребує і гардероб, і вміст шафки з білизною. Як підібрати правильний та комфортний бюстгальтер для вагітних? Коли найкраще знімати мірки та з якого періоду можна починати носити такий ліф? Відповіді ви знайдете у цій статті.

Як змінюються груди?

Під час вагітності груди збільшуються в розмірі через те, що гормони змушують молочні протоки розширюватися для готовності до грудного вигодовування. Момент початку цього процесу є індивідуальним: у деяких жінок груди починають збільшуватися вже на шостому тижні, тоді як у інших – лише в третьому триместрі.

Зазвичай під час вагітності можна збільшити об’єм чашки на один або два розміри (наприклад, від A до C). Багато жінок відзначають також розширення грудної клітки. 

На тлі цих процесів невдало підібраний бюстгальтер може спричинити сутулість, біль у спині та шиї. Це означає, що у такий час дуже важливо носити ліф, який буде комфортним, підтримуватиме груди та спину та розтягуватиметься, щоб пристосуватися до зростання грудей.

Коли визначати розмір бюстгальтера для вагітних?

Взагалі фахівці-брафітери рекомендують оновлювати бюстгальтери кожні шість місяців та регулярно робити заміри, щоб бути в курсі стосовно своїх параметрів. Це особливо важливо під час вагітності, коли ваші груди змінюються. Перші, контрольні мірки слід зняти у першому триместрі.

Тонкощі правильної посадки

Ось декілька правил, які допоможуть визначити, чи добре сидить бюстгальтер для вагітних:

  1. Молочні залози мають комфортно заповнювати чашки, не утворюючи надмірних опуклостей з боків або згори.
  2. Підгрудний пояс спереду по центру має рівно прилягати до тіла, незалежно від розміру грудей.
  3. Пояс має лежати горизонтально на вашій спині, бути на одному рівні ззаду та спереду та не збиратися складками під час руху. 
  4. При примірці ви можете просунути під пояс два пальці. 
  5. Вага грудей не повинна повністю утримуватися бретелями. Вони повинні сидіти на плечах не ковзаючи та не врізаючися. 
  6. Якщо у моделі передбачені кісточки, вони прилягати до тіла рівно, “окреслюючи” груди та не впиваючись у них.

Вибираючи бюстгальтер для вагітності, віддавайте перевагу такому, у якому вам буде комфортно навіть якщо ви застібнете його на найтугіший гачок. Ця хитрість допоможе залишити простір для подальшого збільшення розміру. 

Існують також універсальні моделі, які можна носити також у період годування грудьми. Такі бюстгальтери мають чашки спеціального крою. За потреби вони відстібаються зверху, при цьому бюстгальтер не втрачає підтримувальних властивостей. Зручні моделі такого типу представлені, зокрема, у німецького бренду Anita та української марки Мамин дім.

При придбанні цього різновиду слідкуйте, щоб бюстгальтер вільно не був надто тісним і не врізався у будь-яку частину грудей. Занадто тісна або незручна модель може спричинити закупорку проток, що може призвести до маститу.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/author/viktoria-kotliarova

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *