Найкрасивіші міста України: ТОП-10 міст для поїздки на вихідні

Зміст

Україна сповнена краси. І йдеться не лише про природу, а й про міста, які має відвідати кожен українець. Напевно, багатьом відомі деякі туристичні міста України, проте коли закінчуються ідеї поїздки на вихідні, варто глибше вивчити цю тему. Ось 10 найкращих міст для подорожі у вікенд.

Хмельницький

Це досить велике місто, де багато парків, алей, скверів, пам’яток із зеленими насадженнями. Одним із улюблених місць для відвідування туристів у Хмельницькому є Ботанічний сад, розташований на базі Хмельницького університету. Ще одним чудовим місцем для прогулянок може стати парк імені Франка, відомий алеєю письменників.

Одеса

Улюблене місто із виходом до моря. Один із найвідоміших парків Одеси – це Парк Шевченка, розташований уздовж моря. Тут можна знайти безліч розваг та атракціонів. Можна організувати прогулянку в Ботанічному саду або Трасою Здоров’я, звідки відкривається доступ до багатьох міських пляжів. Любителі опери можуть відвідати Одеський Драматичний театр чи Музкомедію.

Львів

У Львові, вирушивши в будь-яку частину міста, можна знайти щось цікаве. Тут специфічна атмосфера, всюди розставлені кафе, магазинчики, кав’ярні. А головна площа Ринок є серцем міста, звідки можна отримати доступ до різних пам’яток історичної архітектури.

Київ

Відвідуючи Київ, варто побувати в таких місцях, як пішохідний міст, Квіткова алея у парку Кіото, Андріївський узвіз із широким вибором сувенірів. Шанувальники кіно можуть знайти улюблених кінозірок та інших відомих людей у музеї воскових фігур. Запланувати детальну поїздку столицею можна з https://travel-guide.in.ua/.

Вінниця

Завітавши до Вінниці, варто звернути увагу на архітектуру дев’ятнадцятого століття. Відвідування таких іменитих місць, як Шоколадний Будинок, а також музей-садиба імені Пирогова, Замкова гора, Центральний міський парк, є обов’язковою частиною туристичної програми.

Берегове

Тут розташований справжній центр угорської культури. Містечко пролягає між гірськими схилами та прославилося завдяки мистецтву виноробства, яке тут практикується. Тут навіть розташований музей винороба Чиза та дегустаційний зал Чизай.

Івано-Франківськ

Приїхавши в Івано-Франківськ, обов’язково варто побувати на центральній вулиці Незалежності та меморіальному комплексі Дем’янів лаз.

Кривий Ріг

Скеля Орлине гніздо, Ботанічний сад та Парк імені Гагаріна є головними пам’ятками міста. Влітку дуже красиво оздоблений квітами центральний проспект. Варто прогулятися вечірнім містом, тому що саме в цей час Кривий Ріг найкрасивіший.

Кам’янець-Подільський

Для тих, хто ще не був у відомій історично безцінній фортеці, насамперед варто вирушити туди. Саме звідси починається історія цього міста.

Рахів

Місто сподобається тим, хто любить гірські пейзажі, адже воно оточене горами. Відомими місцями, які відвідують туристи, є мінералізовані джерела, музей екології, біосферний заповідник.

Збираючись у подорож, варто заздалегідь продумати маршрут, щоб охопити усі бажані місця в обраному місті. В такому разі поїздка точно буде вдалою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *