Як почати вивчати арабскьку мову: поради

Зміст

Сьогодні арабський світ об’єднує понад 24 країни Азії та Африки. Це держави, що активно розвиваються та вважають цю мову офіційною. Вона є рідною для понад 300 млн носіїв, а ще приблизно 250 млн активно використовують її в побуті та діловому спілкуванні. Ще однією причиною познайомитися з іноземною мовою є бажання прочитати в оригіналі головну книгу мусульман – Священний Коран. Проте дуже важко самому  вивчити старовинну, мелодійно арабську. Надійним помічником у цьому стане STUDY-EXPERT. Центр пропонує курси арабської мови, що адаптовані під різні початкові рівні. Можна проходити навчання індивідуально чи у групі, в школі чи онлайн. Вивчення іноземної мови відкриває нові можливості, знайомить з віковою культурою і традиціями. 

У чому особливості вивчення арабської

Якщо вважаєте себе новачком і перебуваєте на “0” рівні, наступна інформація стане у нагоді. Під час вивчення мови арабського світу, слід врахувати ці особливості:

  • арабський алфавіт складається виключно з малих літер;
  • літери, з’єднуючись одна з одною, утворюють унікальний звук, що складається з 28 символів;
  • 22 символи з алфавіту мають 4 варіанти написання, а останні 6 букв ще 2 варіанти;
  • розташування літер у словах (на початку, середині та наприкінці) і розстановка значків у вигляді крапок, може кардинально змінювати смислове значення речення.  

Загалом, арабська мова є досить складною для самостійного вивчення. Теоретично, її можна почати вивчати самому, користуючись спеціальними навчальними посібниками для початківців, однак процес може затягнутися і стане мало ефективним. Щоб не гаяти час, краще звернутися до кваліфікованих педагогів, які працюють на кінцевий результат.

Як правильно вибрати школу для вивчення арабської мови

Головна перевага курсів іноземної у тому, що студенти з перших лекцій глибокого занурюються в арабське мовне середовище. Спеціальні навчальні програми та авторські методики допомагають здобути теоретичну базу та швидко, без сорому заговорити, познайомитися з культурними та соціальними тонкощами автентичного життя. 

Є й інші переваги курсів:

  1. Використання якісних, ліцензованих навчальних програм, адаптованих під різний рівень знань.
  2. Розробка індивідуального плану навчання і зручного графіку (після безкоштовного тестування).
  3. Можливість вибору комфортного формату навчання. Індивідуальні заняття з репетитором чи у групі, підготовка до вступу у ВНЗ чи вивчення спеціальної термінології для бізнесу.
  4. Можливість безстроково використовувати отриману теоретичну базу, методичні посібники та інші матеріали. 

Комплексний підхід у вивченні складної східної мови є найбільш продуктивним. На курсах студенти отримують знання одразу у кількох напрямках: письмо та переклад, читання та розмови. Такі навички дуже потрібні для підготовки до навчання в арабській школі, подорожування, спілкування з місцевим населенням чи бізнес-зустрічей. Після закінчення курсу студенти отримують сертифікат державного зразка. 

Заплануйте навчання у STUDY-EXPERT вже сьогодні. Набір до мінігруп відбувається щомісяця. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *