Заробляйте пасивно на мемкоїнах з EXMO.com!

Зміст

Програма Earn на EXMO.com – це ваш шанс отримувати пасивний дохід, просто заморозивши свої криптовалютні активи на певний період. Відтепер вибір активів для програми пасивного прибутку Earn став ще ширшим, а отже, і ваші можливості для отримання прибутку значно зросли!

Заробляйте на хайпових мемкоїнах вже сьогодні!

Примножуйте свої інвестиції в кумедні, але прибулькові мемні монети, такі як Pepe (PEPE), Shiba Inu (SHIB), Degen (DEGEN), Dogwifhat (WIF) та Floki Inu (FLOKI).

Тримаючи токени EXMO Coin (EXM) на своєму балансі, ви можете отримати підвищені відсоткові ставки в рамках програми Earn. Це додатковий спосіб максимізувати вашу винагороду та підвищити прибутковість інвестицій.

Чому варто приєднатися до програми Earn на EXMO.com?

Конкурентні ставки: заробляйте до 2,5% і навіть 4% на рік на своїх мемних монетах! Як видно з таблиці, відсоткові ставки на EXMO.com значно перевищують ставки для більшості активів у порівнянні з іншими популярними криптобіржами.

Гнучкі варіанти заробітку: виберіть пакет Earn, який найкраще відповідає вашим потребам: Basic, Standard або Advanced. Аби отримати підписку з вищою ставкою необхідно мати на балансі мінімум 40 000 EXM для пакету Earn Standard та 90 000 EXM для пакету Earn Advanced протягом всього терміну вашої Earn-підписки.

Прості умови: для участі в програмі Earn вам потрібно просто створити акаунт та оформити підписку на PEPE, FLOKI, WIF, DEGEN чи SHIB на певний період.

Надійність та безпека: EXMO.com – ліцензована криптобіржа з багаторічним досвідом роботи, яка гарантує безпеку ваших активів завдяки використанню кастодіальних рішень Fireblocks і Ledger.

Як почати отримати пасивний дохід з крипти?

  1. Зареєструйтесь на EXMO.com.
  2. Поповніть свій баланс монетами PEPE, FLOKI, WIF, DEGEN чи SHIB або придбайте потрібну суму через розділи Швидкі, Розширені торги чи Купити криптовалюту.
  3. Перейдіть на сторінку Earn і виберіть PEPE, FLOKI, WIF, DEGEN чи SHIB.
  4. Виберіть пакет Earn (Basic, Standard або Advanced) та натисніть “Почати”. Якщо у вас немає EXM на балансі, придбайте мінімум 40 000 EXM, щоб отримати підвищену ставку.

Не проґавте цю чудову можливість збільшити свій дохід від мемних криптовалют! Приєднуйтесь до EXMO.com вже сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *